درباره آگـــر الکترونیکـــ

شرکت مهندسین نوین سازان صنعت برق سپاهان در سال 1389 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات طراحی و ساخت حوزه اتوماسیون صنعتی آغاز کرده است. این شرکت از سال 1394 اقدام به طراحی و ساخت اینورتر (VFD) سه فاز در توان 5.5 کیلووات نمود و در ادامه در سال 1396 با ایجاد تغییرات اساسی در طراحی و همچنین اضافه کردن الگوریتم‌های پیچیده‌تر کنترل برداری محصولات خود را ارتقا داد. در همین سال نام تجاری “آگر الکترونیک” را ثبت و از آن پس با این نام تجاری به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

ثبت برند

در سال 1397 از طریق مجموعه تحقیق و توسعه خود که تماما دانش‌آموخته دانشگاه‌های معتبر کشور هستند اقدام به توسعه محصولات خود از توان 0.75 کیلووات تا 90 کیلووات در سه دسته NE100، NP100 و NG100 نموده است. لازم به ذکر است این مجموعه امکان طراحی و ساخت اینورتر از توان 110 کیلووات تا توان 400 کیلووات نیز به صورت سفارشی مهیا نموده است. همچنین تیم تحقیق و توسعه این مجموعه به طور مستمر در حال بروز رسانی و ارتقاء محصولات براساس استانداردها و فناوری‌های روز می‌باشد.
کلیه طراحی‌ها صورت گرفته در مجموعه آگر الکترونیک منطبق با استاندارد IEC 61800 بوده و دارای گواهینامه‌های معتبر از آزمایشگاه‌های مرجع صنایع انرژی ایران (EPIL) می‌باشد.

زیرساخت فعلی این شرکت برای تولید سالیانه 5،000 دستگاه VFD راه‌اندازی شده است.