درباره آگـــر الکترونیکـــ

شرکت مهندسین نوین سازان صنعت برق سپاهان در سال 1389 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات طراحی و ساخت حوزه اتوماسیون صنعتی آغاز کرده است. این شرکت از سال 1394 اقدام به طراحی و ساخت اینورتر (VFD) سه فاز در توان 5.5 کیلووات نمود و در ادامه در سال 1396 با ایجاد تغییرات اساسی در طراحی و همچنین اضافه کردن الگوریتم‌های پیچیده‌تر کنترل برداری محصولات خود را ارتقا داد. در همین سال نام تجاری “آگر الکترونیک” را ثبت و از آن پس با این نام تجاری به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

ثبت برند

در سال 1397 از طریق مجموعه تحقیق و توسعه خود که تماما دانش‌آموخته دانشگاه‌های معتبر کشور هستند اقدام به توسعه محصولات خود از توان 0.75 کیلووات تا 90 کیلووات در سه دسته NE100، NP100 و NG100 نموده است. لازم به ذکر است این مجموعه امکان طراحی و ساخت اینورتر از توان 110 کیلووات تا توان 400 کیلووات نیز به صورت سفارشی مهیا نموده است. همچنین تیم تحقیق و توسعه این مجموعه به طور مستمر در حال بروز رسانی و ارتقاء محصولات براساس استانداردها و فناوری‌های روز می‌باشد.
کلیه طراحی‌ها صورت گرفته در مجموعه آگر الکترونیک منطبق با استاندارد IEC 61800 بوده و دارای گواهینامه‌های معتبر از آزمایشگاه‌های مرجع صنایع انرژی ایران (EPIL) می‌باشد.

زیرساخت فعلی این شرکت برای تولید سالیانه 5،000 دستگاه VFD راه‌اندازی شده است.

همچنین شرکت آگر در شهریور ماه سال 1398 موفق به کسب گواهینامه‌های معتبر از آزمایشگاه‌های مرجع صنایع انرژی ایران (EPIL) شد.کلیه طراحی‌ها منطبق با استاندارد IEC 61800 بوده و این موضوع  به تایید رسیده است.

epil